درباره ملی کنسرت

شرکت آرنا مهر آپادانا در ابتدای سال 1380 به مدیریت محراب ابوالفضلی به صورت غیر رسمی در استان تهران شروع به فعالیت نمود. این شرکت پس از حدود چهار سال سابقه فعالیت درهفتم مرداد ماه سال 1383 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی شهر اصفهان تایید و با شماره ثبت 22773 شروع به فعالیت رسمی نمود.

از جمله دامنه های فعالیت شرکت آرنامهر آپادانا:

خرید و فروش کالاهای مجاز بازرگانی ، ارائه خدمات تخصصی و عمومی در زمینه خرید و فروش و صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی ، تجارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات ، اطلاع رسانی پروژه های رایانه ای ، عقد قرار داد با اشخاص حقیقی و حقوقی ، شرکت در نمایشگاهای داخلی و خارجی ، سرمایه گذاری در شرکت های داخلی و خارجی ، شرکت در مناقصات و مزایدات و نیز به منظور صادرات کالاهای مجاز غیر نفتی و نیز توسعه و اجرای پروژه های نرم افزاری است .

این شرکت پس از طراحی و پیاده سازی چندین پروژه نرم افزاری موفق در سال 1390 اقدام به طراحی اولین سایت فروش آنلاین بلیت کنسرت با قابلیت انتخاب صندلی در اصفهان نمود. سایت ملی کنسرت جهت سهولت در خرید اینترنتی بلیت برنامه های فرهنگی و هنری توسط شرکت آرنا مهر طراحی، اجرا و راه اندازی گردیده است

هدف اصلي ما جلب رضايت مشتريان از طريق بهبود مستمر كيفيت محصولات و خدمات بوده، بطوريكه مشتريان، خود عامل افزايش سهم بازار براي ما گردند‌.

همواره با خلق خوش و رعایت عدالت و انصاف ، با همکاران و مشتریان رفتار نموده و از این راه ، موفقیت خود را تضمین می نماییم.عنوان نمودن «رضایت مشتری» از جانب ما تنها بیان یک کلام زیبا نمی باشد ، بلکه تلاش و تفکر بر آن و پیشی گرفتن از حد انتظارات ، هدف ماست .